JOGA i NVC nad Morzem Bałtyckim – rodzinne wakacje

Już po raz czwarty zapraszam na rodzinne wakacje w Lawendowej Wyspie nad Morzem Bałtyckim.

                          JOGA i NVC nad Morzem Bałtyckim – rodzinne wakacje

                                                                     15-25 sierpnia 2020

DSC_0807„Kilka lat temu, będąc mamą dwójki małych dzieci i jednocześnie dietetykiem TCM, szukałam pomysłu na wakacje, podczas których nie będę „ufoludkiem”, który nie karmi swoich dzieci tylko frytkami i lodami. Chciałam spędzać czas z ludźmi takimi jak ja, dla których świadomość dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne będzie podobna do mojej, wśród ludzi, którzy przyjadą ze swoimi dziećmi, które od początku swojego życia nie siedzą w telefonach i grach komputerowych. I tak się zaczęło…..:-).

Teraz moje dzieci to już nastolatkowie. Zarówno oni oraz ich znajomi nie wyobrażają sobie wakacji bez tego wyjazdu. Jestem bardzo dumna, że udało mi się stworzyć taki klimat i nastrój zarówno dla dorosłych ale też dla dzieciaków.

Serdecznie zapraszam, dołącz do nas! ”

Dominika Adamczyk  

W cenie wyjazdu (10 dni):

 • dwa zdrowe posiłki dziennie (wegetariańskie, mięsne, bezglutenowe lub beznabiałowe): śniadanie i obiadokolacja (dodatkowo zupa dostępna w ciągu dnia)
 • nocleg w dwupoziomowych rodzinnych apartamentach (max 7 osób w tym dzieci) z łazienką w ośrodku z dwoma basenami z podgrzewaną wodą oraz brodzikiem i placem zabaw dla dzieci
 • warsztaty NVC dla dorosłych i dla młodzieży (Porozumienie bez Przemocy) – Paulina Orbitowska-Fernandez
 • profesjonalne zajęcia jogi (2 x dziennie) również po angielsku – Dominika Moltrup
 •  kreatywne i „ekologiczne” zajęcia dla dzieci w trakcie wykładów i zajęć dla dorosłych

CENY:

 8050 zł – cały apartament max 7 os. w tym dzieci w każdym wieku  (1150 zł/os)

3450 zł – pokój trzyosobowy ze wspólną łazienką (połowa apartamentu)  max 3 os w tym dzieci w każdym wieku  (1150 zł/os)

4600 zł – pokój czteroosobowy ze wspólną łazienką (połowa apartamentu)  max 4 os w tym dzieci w każdym wieku (1150 zł/os)

+ Wyżywienie:

 • 550 zł/os – dorosła i dzieci powyżej 10 lat
 • 300 zł/os – dziecko 1,5-10 lat – wyżywienie
 • bezpłatnie dzieci do 1,5 roku

Do ceny należy doliczyć opłatę klimatyczną w wysokości 1,40zł/os dziennie obowiązującą na terenie gminy płatną na miejscu u właścicieli

WYŻYWIENIE:
Do wyboru proponujemy opcje:

 • wegetariańską
 • mięsną
 • bezglutenową
 • beznabiałową

Menu ustawione jest tak, żeby przede wszystkim dzieci chciały to jeść:) więc nie obawiajcie się! Nie zapomnimy o razowych naleśnikach, placuszkach i kluseczkach:)

Jedzenie jest:

 • Bez mrożonek, mikrofali i gotowych półproduktów
 • Będzie dużo warzyw, zbóż, owoców
 • Oczywiście ciepłe śniadania w postaci kasz z owocami oprócz obfitego bufetu (pasty i pasztety wege, jajka na różne sposoby, warzywa, pieczywo). Nie spotkacie tu słodkich płatków z mlekiem.
 • Oprócz kawy i czarnej herbaty zdrowe ziołowe herbatki, kawa zbożowa czy roibos
 • ekologiczne mięso i większość produktów
Dla kogo jest ten wyjazd?
 • dla każdego, kto lubi smacznie i zdrowo zjeść
 • kto ćwiczy lub chce spróbować ćwiczyć jogę u wspaniałej profesjonalnej nauczycielki
 • kto szuka sposobów na lepszą, płynącą z serca komunikację ze światem i z samym sobą biorąc udział w warsztatach wybitnej specjalistki NVC
 • kto chce wesoło spędzić czas z rodziną i znajomymi nie poświęcając całego dnia na organizowanie dzieciom atrakcji (te, na naszym wyjeździe żyją swoim życiem, poczynając od najmłodszych a kończąc na 15-16-latkach).

Ten wyjazd to 10 dni spędzone z dala od hałaśliwej Karwii i Jastrzębiej  Góry. Spokojna wioska Ostrowo i położony na jej obrzeżach blisko lasu ośrodek, daje możliwość spokojnego wypoczynku wśród niesamowitych osób, w bardzo miłym towarzystwie.

Joga – Dominika Moltrup 

35206726_2277521885599180_3331786009032523776_nPolka mieszkająca na stałe w Londynie,  jest nauczycielką jogi posiadającą certyfikat International Yoga Alliance. Ukończyła szkołę w Indiach oraz szkolenie nauczycieli medytacji w Szwajcarii. Jest szczęśliwą mamą dwóch cudownych córek. Z wykształcenia jest psychologiem. Specjalizowała się w psychosomatyce i wpływie stresu na zdrowie. Dominika mocno wierzy w holistyczne podejście do zdrowia. Szukając optymalnej strategii radzenia sobie ze stresem znalazła na swojej drodze jogę. Joga przynosi jej spokój i równowagę, podczas gdy siła fizyczna przechodzi w siłę psychiczną. 70727927_3347263591958332_7651449208070733824_nZanim została nauczycielką jogi, Dominika była headhunterem i pracowała w świecie korporacyjnym. Joga całkowicie zmieniła jej życie (a także jej ciało – straciła 30 kg) Jej ulubionym rodzajem jogi fizycznej jest Vinyasa Flow łącząca oddech z ruchem i skupiająca się na przejściach, a nie tylko na asanie, podczas „pływania w tańcu jogi”. Dominika uwielbia dzielić się swoją pasją do jogi – najlepszą częścią jej bycia nauczycielem jest obserwowanie niewiarygodnie pozytywnego wpływu jogi na życie jej uczniów.

NVC (Porozumienie bez Przemocy) – Paulina Orbitowska-Fernandez

74947290_10156629166055777_7924464894504599552_n

Komunikacja empatyczna w rodzinie
 – Paulina Orbitowska-Fernandez
Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia Bez Przemocy, Business & Life coachem,  trenerką eduScruma, nauczycielką, prywatnie mamą nastoletniego syna. Podczas wyjazdu z Dominiką prowadzić będę warsztaty zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. Celem warsztatów dla rodziców jest praca nad komunikacją z dziećmi oraz pozostałymi członkami rodziny, która pomaga zbudować silne relacje typu wygrany-wygrany, wspiera w procesie odważnego nazywania i mówienia o swoich potrzebach. Te umiejętności pomagają nam w życiu osobistym, w wychowywaniu dzieci w oparciu o szacunek i bliskość, jednocześnie wspierają je w budowaniu poczucia własnej wartości oraz uważności na siebie i na bliskich. Przyjrzymy się skutecznym formom mówienia i słuchania, szczególnie trudnych komunikatów,  stawianiu granic z jednoczesną dbałością o relacje oparte na zaufaniu i współpracy. Pracować będziemy nad konfliktami oraz złością , jej wyrażaniu i przyjmowaniu. Będziemy poznawać komunikację opartą na rozpoznawaniu i nazywaniu potrzeb, wzbogacającą relacje panujące w naszych domach, co się przyczyni do podwyższenia jakość życia. Warsztaty mają formułę praktyczną. Więcej informacji na mój temat znaleźć można na stronie www.paulinaorbitowska.pl
 Z warsztatów mogą skorzystać zarówno osoby, które nie znają Porozumienia bez Przemocy, jak i osoby, które je znają, nawet te, które uczestniczyły w warsztatach ze mną w ubiegłym roku.

MIEJSCE:
LAWENDOWA WYSPA Klub Nadmorski, Ostrowo koło Jastrzębiej Góry

Każdy dom składa się z czterech segmentów, będących niezależnym, dwukondygnacyjnym, klimatyzowanym apartamentem o powierzchni 55m dla maksymalnie 7 osób .

Na parterze znajduje się salon z rozkładana kanapą, jadalnia, aneks kuchenny oraz wspólna dla obu pokoi łazienka. Na piętrze mieszczą się dwie wygodne sypialnie trzy i czteroosobowa (w każdej sypialni znajduje się jedno łóżko podwójne).

Dla najmłodszych jest plac zabaw m.in. wielka trampolina, dwa baseny z podgrzewaną wodą, brodzik dla maluchów, a dla starszych boisko do piłki siatkowej, do badmintona i do piłki nożnej oraz mini golf. W każdym apartamencie jest telewizor oraz Internet Wi-Fi na całym ośrodku.

Goście w określonych godzinach zawożeni są i przywożeni są Melexem z plaży i na plażę, która znajduje się ok 800 m od klubu.

WIĘCEJ INFORMACJI NA: http://www.lawendowawyspa.pl/oferta.php

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
telefoniczny 602 35 36 13 lub
mailowy taozdrowia@taozdrowia.pl (proszę podać ilość osób i wiek uczestników)

Dojazd na miejsce (we własnym zakresie) oraz ubezpieczenie nie wliczone w cenę.