NVC, RESONANT HEALING i JOGA nad Morzem Bałtyckim

Już po raz jedenasty zapraszam na wakacyjny wyjazd w Lawendowej Wyspie nad Morzem Bałtyckim.

                                                                     14-24 sierpnia 2023

„Kilka lat temu, będąc mamą dwójki małych dzieci i jednocześnie dietetyczką medycyny chińskiej szukałam pomysłu na wakacje z ludźmi podobnymi do mnie, dla których dbanie o zdrowie fizyczne i dobrostan emocjonalny jest równie ważne. Którzy lubią spędzać wakacje wygodnie, a jednocześnie na uboczu najpopularniejszych nadmorskich aktywności. Lubiących jednocześnie pysznie i zdrowo zjeść, zadbać o dobrą formę ciała, spotkać się z ciekawymi inspirującymi ludźmi. Chcących zwolnić i wypocząć we własnych stylu i na własnych zasadach. Tak powstał pomysł na wakacje na Lawendowej Wyspie, gdzie przyjeżdżamy, by by cieszyć się swoją obecnością, praktykować jogę, wspierać efektywną komunikację ze sobą i innymi; no i pysznie jeść i się bawić.

 •  Możesz przyjechać z rodziną.
 • – Możesz na wspólny wyjazd zabrać przyjaciółki, paczkę znajomych,
 • – Możesz przyjechać sama lub sam. 
 • Ty wiesz najlepiej w jakim gronie ten wyjazd będzie dla Ciebie najbardziej udany.

Serdecznie zapraszam, dołącz do nas i spotkajmy się jak co roku w sierpniu  nad Bałtykiem!

Dominika Adamczyk  

W cenie wyjazdu (10 dni):

 • dwa zdrowe posiłki dziennie (wegetariańskie, mięsne, bezglutenowe lub beznabiałowe): śniadanie i obiadokolacja (dodatkowo zupa dostępna w ciągu dnia)
 • nocleg w dwupoziomowych rodzinnych apartamentach (max 7 osób w tym dzieci) z łazienką w ośrodku z dwoma basenami z podgrzewaną wodą oraz brodzikiem i placem zabaw dla dzieci
 • warsztaty NVC i Resonant Healing dla dorosłych – Paulina Orbitowska-Fernandez
 • profesjonalne zajęcia jogi (2 x dziennie) – Justyna Urbaniak
 •  kreatywne i „ekologiczne” zajęcia dla dzieci w trakcie warsztatów z Pauliną dla dorosłych

CENY:

 7560 zł – cały apartament max 7 os. w tym dzieci w każdym wieku  (ok.1150 zł/os)

3700 zł – pokój trzyosobowy ze wspólną łazienką (połowa apartamentu)  max 3 os w tym dzieci w każdym wieku  

4700 zł – pokój czteroosobowy ze wspólną łazienką (połowa apartamentu)  max 4 os w tym dzieci w każdym wieku 

+ Wyżywienie:

 • 900 zł/os – dorosła i dzieci powyżej 10 lat
 • 400 zł/os – dziecko 1,5-10 lat – wyżywienie
 • bezpłatnie dzieci do 1,5 roku

Do ceny należy doliczyć opłatę klimatyczną w wysokości ok. 3 zł/os dziennie obowiązującą na terenie gminy płatną na miejscu u właścicieli

WYŻYWIENIE:
Do wyboru proponujemy opcje:

 • wegetariańską
 • mięsną
 • bezglutenową
 • beznabiałową

Menu ustawione jest tak, żeby przede wszystkim dzieci chciały to jeść:) więc nie obawiajcie się! Nie zapomnimy o razowych naleśnikach, placuszkach i kluseczkach:)

Jedzenie jest:

 • Bez mrożonek, mikrofali i gotowych półproduktów
 • Będzie dużo warzyw, zbóż, owoców
 • Oczywiście ciepłe śniadania w postaci kasz z owocami oprócz obfitego bufetu (pasty i pasztety wege, jajka na różne sposoby, warzywa, pieczywo). Nie spotkacie tu słodkich płatków z mlekiem.
 • Oprócz kawy i czarnej herbaty zdrowe ziołowe herbatki, kawa zbożowa czy roibos
 • ekologiczne mięso i większość produktów
Dla kogo jest ten wyjazd?
 •  dla każdego, kto lubi smacznie i zdrowo zjeść
 • kto ćwiczy lub chce spróbować ćwiczyć jogę 
 • kto szuka lepszego kontaktu z sobą i zrozumienia mechanizmów, które wpływają na nasze życie
 • kto chce wesoło spędzić czas z rodziną i znajomymi nie poświęcając całego dnia na organizowanie dzieciom atrakcji (te, na naszym wyjeździe żyją swoim życiem, poczynając od najmłodszych a kończąc na 15-17-latkach).

Ten wyjazd to 10 dni spędzone z dala od hałaśliwej Karwii i Jastrzębiej Góry. Spokojna wioska Ostrowo i położony na jej obrzeżach blisko lasu ośrodek, daje możliwość spokojnego wypoczynku wśród niesamowitych osób, w bardzo miłym towarzystwie.

NVC i Resonant Healing – Paulina Orbitowska-Fernandez

Podczas naszych spotkań chcę zaprosić Was do wspólnej podróży w świat uzdrawiania w nas tego, co o uzdrowienie prosi. Podzielę się praktykami zaczerpniętymi z NVC oraz Resonant Healing, stworzonych przez Sarę Peyton.Poprzez głęboki kontakt ze sobą i swoim ciałem wejdziemy w tematy między innymi związane ze złością, wstydem, poczuciem winy, wybaczeniem.
Zapraszam Was do wspólnej podróży w świat empatii dla siebie, budowania relacji z otwartego serca.Od dziecka marzę o świecie, w którym jest miejsce na empatię, dialog i porozumienie. Moja ścieżka akademicka i zawodowa rysowana jest tym marzeniem.
Jestem certyfikowaną trenerką NVC ( ang. Nonviolent Communication, pol. Porozumienia bez Przemocy) , business & life coachem, nauczycielką akademicką, nauczycielką języka angielskiego i hiszpańskiego , byłą dyrektorką prywatnej szkoły podstawowej, promotorką idei zwinnych metod zarządzania projektami w edukacji w Polsce, certyfikowaną trenerką eduScrum.
Prowadzę warsztaty, wykłady oraz szkolenia z zakresu empatycznej komunikacji w domu, w szkole i pracy oraz narzędzia eduScrum. Prowadzę zajęcia z „Intercultural Communication w Ośrodku Studiów Amerykańskich, na Uniwersytecie Warszawskim. Towarzyszę klientom indywidualnym w ich drodze do siebie Z warsztatów mogą skorzystać zarówno osoby, które nie znają Porozumienia bez Przemocy, jak i osoby, które je znają, nawet te, które uczestniczyły w warsztatach ze mną w ubiegłym roku. www.paulinaorbitowska.pl

Joga – Justyna Urbaniak

Justyna Urbaniak – ukończyłam kurs nauczycielski z vinyasa i hatha yogi, oraz Advanced Yoga Teacher Training w zakresie Power, Vinyasa i Rocket yoga (oba akredytowane przez Yoga Alliance). Jestem też w trakcie certyfikacji na instruktorkę Animal Flow. Uczestniczyłam w wielu kursach wyjazdowych w Polsce i za granicą (organizowanych m.in. przez Krystiana Mesjasza, Dagmarę Tomczyk-Magdziej, Joa Gomez, Milesa Mortensena czy Alice Maisetti). Lubię dynamiczny ruch, ale z szacunkiem do możliwości ciała. Łączę elementy jogi, movementu i animal w spójną całość. A dodatkowo – uczę oddechu i medytacji. Wszystko to znajdziecie w praktykach, które dla Was przygotuję. 

Więcej o mojej praktyce znajdziesz na IG: good.enough.

MIEJSCE:
LAWENDOWA WYSPA Klub Nadmorski, Ostrowo koło Jastrzębiej Góry

Każdy dom składa się z czterech segmentów, będących niezależnym, dwukondygnacyjnym, klimatyzowanym apartamentem o powierzchni 55m dla maksymalnie 7 osób .

Na parterze znajduje się salon z rozkładana kanapą, jadalnia, aneks kuchenny oraz wspólna dla obu pokoi łazienka. Na piętrze mieszczą się dwie wygodne sypialnie trzy i czteroosobowa (w każdej sypialni znajduje się jedno łóżko podwójne).

Dla najmłodszych jest plac zabaw m.in. wielka trampolina, dwa baseny z podgrzewaną wodą, brodzik dla maluchów, a dla starszych boisko do piłki siatkowej, do badmintona i do piłki nożnej oraz mini golf. W każdym apartamencie jest telewizor oraz Internet Wi-Fi na całym ośrodku.

Goście w określonych godzinach zawożeni są i przywożeni są Melexem z plaży i na plażę, która znajduje się ok 800 m od klubu.

WIĘCEJ INFORMACJI NA: http://www.lawendowawyspa.pl/oferta.php

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
telefoniczny 602 35 36 13 lub
mailowy taozdrowia@taozdrowia.pl (proszę podać ilość osób i wiek uczestników)

Dojazd na miejsce (we własnym zakresie) oraz ubezpieczenie nie wliczone w cenę.